Sorry, dit evenement is niet meer beschikbaar

Ojam live in Westeremden

Een gezellige muzikale avond bij Roodehaan in Westeremden.

Toen Producer Raoul Soentken de stem Vivian Veronique hoorde wist hij dat zijn zoektocht voorbij was! Hij vroeg haar voor een schrijfsessie in zijn Edgetip Studio, en al snel bleek dat Vivian het laatste puzzelstukje precies in de Disco en Funkproducties van Raoul paste.
Als leerling van Bruce Swedien, (Recording Engineer van Quincy Jones en Michael Jackson), had Raoul in de VS de kneepjes van het vak geleerd en was nu bezig met eigen producties in dezelfde traditie.
Sinds de samenwerking rollen de liedjes uit de pen en heeft Vivian ook een beknopte bijdrage in tekst en muziek. Inmiddels heeft de muziek invloed van de inmiddels aangeklampte bandleden die ook meer een eigentijdskarakter hebben gekregen.
De teksten hebben naast de gewone liefdesperikelen ook actuele en maatschappelijke onderwerpen zoals: nepnieuws, stalking, een president, huiselijk geweld en psychische verslaving.

Prijzen

  • € 15,00

Mis niets uit Groningen

Maandelijks de leukste tips voor Groningen in je inbox? Schrijf je hieronder in voor de Groningen nieuwsbrief