Inpakken & Wegwezen: Borduren
In deze workshop gaan we reisherinneringen vastleggen met draad en stof. Je borduurt een klein souvenir dat normaal in de prullenbak zou belanden, maar nu een tweede leven krijgt als kunstwerkje.
Locatie
Denk aan iets plats, zoals een treinkaartje van die ene onvergetelijke trip, een vliegticket van die paradijselijke bestemming, een bonnetje van een perfecte cappuccino, of een kofferlabel dat je eigenlijk niet wilde weggooien.
Je kunt super precies te werk gaan en elk detail namaken, maar abstract en losjes mag natuurlijk ook. Alles mag, zolang het voor jou die herinnering maar oproept.
Heb je nog ergens een verfrommeld toegangskaartje, bonnetje, snoeppapiertje of ander papiertje dat je aan een plek of moment doet denken? Neem het mee!
Ervaring is niet nodig.
Wanneer
- Zondag 30 november 2025 10.00 - 15.30 uur
Prijzen
- € 72,00