Shampoo maken in het museumlab

Op de universiteit doen wetenschappers onderzoek. Dat gebeurt soms in een lab. En jij hebt de kans om dat nu ook te ervaren in het Universiteitsmuseum!

Met een labjas aan ga je leren hoe je je eigen shampoo moet maken. De shampoo heeft natuurlijk een fijne geur die je zelf kunt kiezen. Na afloop krijg je deze mee naar huis, zodat jij je haren kunt wassen met deze heerlijke shampoo. Zien wij je in ons lab?

Combineer met een bezoek aan de tentoonstellingen!
Na afloop van de workshop of van tevoren kun je nog een speurtocht doen bij onze Masterminds tentoonstelling over wetenschap. Of ga op reis door je hersenen in de nieuwe tentoonstelling Brainstorm. Ervaar hoe jouw eigen hersenen omgaan met verschillende situaties: kom er bijvoorbeeld achter hoe snel jij kan racen als je wordt afgeleid.

Koop een speciaal ticket via: https://museumtickets.rug.nl/nl/activiteiten/tickets

Wanneer

  • Zondag 16 november 2025 13.00 - 14.00 uur

Mis niets uit Groningen

Maandelijks de leukste tips voor Groningen in je inbox? Schrijf je hieronder in voor de Groningen nieuwsbrief