Sieraden maken - emailleren

Een ideale workshop voor makers die willen experimenteren met vuur, glas en metaal, en met iets schitterends naar huis willen gaan!

Ontdek de sprankelende wereld van emailleren, een eeuwenoude techniek waarbij glaspoeder op metaal wordt gesmolten tot een glanzende, gekleurde laag. In deze workshop leer je hoe je emaille aanbrengt op koper en hoe je het in de oven verhit tot het smelt en zich hecht. Je gaat zelf aan de slag met vormen, kleuren en lagen om een uniek sieraad of kunstwerkje te maken.

Emailleren is een combinatie van techniek en creativiteit, waarbij elk werkstuk na het bakken in de oven weer een verrassing is. Of je nu houdt van helder kleurgebruik of liever subtiele patronen maakt – alles is mogelijk. Een ideale workshop voor makers die willen experimenteren met vuur, glas en metaal, en met iets schitterends naar huis willen gaan!

Wanneer

  • Zaterdag 11 oktober 2025 10.00 - 15.00 uur

Prijzen

  • € 78,00

Mis niets uit Groningen

Maandelijks de leukste tips voor Groningen in je inbox? Schrijf je hieronder in voor de Groningen nieuwsbrief