Kerkmuziek uit de 16/17e en 20e eeuw
De Dutch Choral Singers verzorgt deze zomer een bijzonder concert met kerkmuziek uit de 16e/17e en 20e eeuw in de Jacobuskerk in Zeerijp op 12 september 2026. Onder leiding van dirigent Henk de Vries klinkt een programma vol verstilling, schoonheid en indrukwekkende vocale klankrijkdom.
Locatie
Borgweg 6
9914PH Zeerijp Plan je route naar Kerkmuziek uit de 16/17e en 20e eeuw
Centraal in het programma staat het magistrale Magnificat van Nicolas Gombert, één van de grote meesters uit de renaissance. Deze eeuwenoude muziek kenmerkt zich door haar intense meerstemmigheid, warme harmonieën en bijna tijdloze spiritualiteit. Naast Gombert klinkt muziek uit verschillende eeuwen, waardoor een boeiende muzikale reis ontstaat door de rijke traditie van de kerkmuziek.
De Dutch Choral Singers staan bekend om hun heldere koorklank en hun expressieve vertolkingen van zowel oude als moderne vocale muziek. In dit concert wordt de luisteraar meegenomen van intieme verstilling naar monumentale klankvelden, passend bij de prachtige akoestiek van de Jacobuskerk.
Medewerking wordt verleend door organist Henk Linker, die het programma aanvult met sfeervolle orgelklanken.
Reserveren kan via secretariaat@chants.nl
Wanneer
- Zaterdag 12 september 2026 20.00 - 21.30 uur
Prijzen
- € 15,00